Profesjonalne wykorzystanie papierowych kubków

Biura, konferencje, wystawy, banki, salony samochodowe, punkty usługowe, hotele, seminaria, centra zabaw dziecięcych, uczelnie.

Od zarania dziejów kultywujemy tradycję gościnności, proponujemy gościom gorące lub chłodne napoje. Jeśli w ciągu dnia jest ich wielu, z pomocą może nam przyjść jednorazowy papierowy termoizolacyjny kubek. Kubki dwuwarstwowe dzięki specjalnej technologii produkcji ochronią nasze dłonie przed poparzeniem lub też dłużej zachowają chłód napoju. Kubki termoizolacyjne są bowiem bardzo praktyczne.

Jako producent kubków papierowych oferujemy również opcję ich indywidualnego zadrukowania.

Pole reklamowe na kubku może zostać wykorzystane do nadruku logo Państwa firmy, promocji akcji reklamowej, reklamy towaru lub obsługi. Niewątpliwie Państwa klienci ocenią jakość obsługi i zwrócą uwagę na informację jak też na sposób jej dostarczenia – kubki papierowe z nadrukiem mogą być bowiem niezwykle estetyczne. Państwa klienci zapamiętają przyjemną obsługę, zaproponowany pyszny napój w pięknym kubku, zadowolenie bez obawy poparzenia się, a informacja przekazana w tak miły sposób przeniknie głęboko do ich podświadomości. Państwo zaś, gdy klienci będą potrzebowali takiego produktu, znajdziecie się na priorytetowej liście ich dostawców

Goście w hotelach otrzymują dodatkową obsługę i doświadczają zadowolenia. W Państwa kubkach mogą przygotować herbatę lub kawę w pokoju. Na spacerze uliczkami starego miasta lub na wybrzeżu szumiącego morza mogą kupić napój i zabrać ze sobą po podziwianiu zachodu słońca i marzeniach o czymś pięknym. Ciepłe skojarzenia związane z pobytem w Państwa hostelu pojawią się u każdego gościa. Inni ludzie na ulicy, w parku, na brzegu morza, widzący Państwa klientów trzymających w dłoni kubki papierowe do kawy z konkretnym logiem czy nadrukiem, mogą zainteresować się Państwa oferta i zostać Państwa potencjalnymi klientami.

profesjonalne4 profesjonalne3 profesjonalne2 profesjonalne1

Rozpocznij tam gdzie jesteś. Wykorzystaj to co masz. - Arthur Ashe
Twoje życie staje się lepsze nie przez przypadek,
ale dzięki zmianie - Jim Rohn